Aktuality

Perníkové cappuccino

30. 10. 2023

Letošní podzim se u nás ponese v duchu hřejivé vůně skořice a perníčků. Díky oblíbenému Perníkovému cappuccinu bude i mlhavé ráno alespoň o malý kousek veselejší. A když ho doplníte lahodnou Jablečnou kapsou se skořicí, nerozhodí vás ani podzimní deštík. Vychutnejte si je ve výhodném menu klidně každý den.

Čti více

Pestrý podzim

4. 9. 2023

Vzpomínáte na léto a stýskáte si, že podzim je zamračený a šedý? Ale vůbec ne. Stačí se rozhlédnout a uvidíte tolik pestrých barev! Stejně jako poletující barevné listí vám zvedne náladu i naše lahodně vybarvená podzimní nabídka.

Čti více

Ořechy k podzimu prostě patří!

4. 9. 2023

Ať už milujete našlehané cappuccino nebo lahodné espresso, pekanový pletenec se skvěle doplňuje s každým horkým nápojem a je tak perfektní sladkou tečkou jak v babím létě, tak i v podzimních plískanicích.

Čti více

Milujete zahradní party?

5. 6. 2023

Rozpálený gril, vychlazené drinky a parta přátel u dobrého jídla. Skvělou atmosféru letní BBQ party si nyní můžete připomenout i v práci nebo ve škole. Zastavte se u nás pro čerstvě připravené bagety se šťavnatými kousky kuřete a svěží zeleniny, dokonale dochucené ve stylu letní grilovačky.

Čti více

Je libo Milkshake nebo Osvěžující Latté?

5. 6. 2023

Léto je v plném proudu a láká k osvěžení. Vyšperkujte svůj den jahodovým nebo vanilkovým milkshakem! A pokud se na experimenty necítíte, zůstaňte u klasiky v podobě osvěžujícího latté.

Čti více